Ödeme yöntemleri

Adres bilgilerinizin net ve anlaşılır bir şekilde olması için bu bilgileri lütfen dikkatlice doldurun ve kontrol edin. Adres, telefon, e-posta gibi bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması siparişinizin tarafınıza vaktinde ulaşması ve gerektiğinde sizinle kolayca irtibata geçebilmemiz için önemlidir.

Kredi kartı ödemelerinde sanal pos hizmeti olarak güvenilir Iyzico altyapısını kullanıyoruz. Bilgileriniz hiç bir şekilde sistemlerimizde saklanmaz ve ödemeleriniz güvenli banka altyapıları üzerinden işlem görür. Şimdilik kapıda ödeme, Havale veya EFT ile ödeme imkanları yok.

Kurye ve teslimat bilgileri

Şu an için sadece İstanbul içine teslim yapabilmekteyiz. Siparişlerinizde sıkıntı yaşamamak için, kargo kullanmıyoruz. Sadece kuryelerimiz aracılığıyla teslim yapıyoruz. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacaktır.

Her gün 16:00’ya kadar verilen siparişler, sonraki gün kuryelerimiz tarafından seçtiğiniz saat diliminde teslim edilir. 1000TL üzerine kurye ücretsizdir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Lütfen ürünlerinizi teslim alırken, takım arkadaşlarımızın önünde eksik/kırık olmadığını kontrol edin. Öyle bir durumda, en hızlı vakitte değişim yapılacaktır.

İade bilgileri

Siparişinizde kusurlu ya da yanlış bir ürün ulaşması halinde iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.

Kusurlu ya da yanlış bir ürün ulaşması halinde, teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde, güvenli orijinal ambalajı bozulmamış şekilde, varsa her türlü aksesuarı ve kutu içeriğini eksiksiz olarak iade edebilirsiniz. Ürünle birlikte satış faturası da (tüm nüshalarıyla) teslim edilmelidir. Fatura şirket adına kesilmişse mutlaka iade faturası düzenlenmelidir. Fatura gönderilmezse KDV ve diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.